چطور پروژه خودتان را راه اندازی کنید

1- مرحله یک

زمانیکه شما به عنوان مشتری وارد سایت می شوید،
به داشبورد حساب کاربری خود هدایت می شوید.
برای شروع یک مسابقه جدید، کافی است روی گزینه «افزودن مسابقه جدید»
در سمت راست بالای صفحه کلیک نمایید. اگر شما برای اولین بار در سایت ثبت نام میکنید،
بدون انجام مرحله قبل، بطور مستقیم وارد صفحه ایجاد مسابقه جدید خواهید شد

2- مرحله دو

پر کردن این فرم بسیار ساده است و شما بوسیله نرم افزار ما، مرحله به مرحله هدایت می شوید.
اولین سوالی که پاسخ خواهید داد این است که کاربری فضای مورد نظر شما چیست؟
(مسکونی – تجاری - فضاهای آزاد- طراحی)
. برای مثال آپارتمانی را در نظر بگیرید که نیاز به بازسازی دارد. ابتدا باید نوع «مسکونی» را انتخاب کنید.

3- مرحله سه

سپس باید مشخص کنید که خانه شما از بین انواع کاربری مسکونی در کدام دسته قرار می گیرد:
در این مثال گزینه صحیح آپارتمان است.
سایت از همه انواع فضاها برای ایجاد مسابقه پشتیبانی می کند،
شامل: آپارتمان، ویلا، دفاتر اداری، رستوران، فروشگاه، اتاق و حتی بخشی از یک فضای بزرگتر.

4- مرحله چهار

اکنون زمان ارائه ابعاد فضای مورد نظر است.
4 گزینه در اختیار شما است: کوچک، متوسط، بزرگ، بسیار بزرگ
که هرکدام دارای یک بازه از متراژ بر حسب متر مربع می باشد.
در نظر داشته باشید که شما نیازی به دانستن متراژ دقیق فضای مورد نظر ندارید.
یک تخمین مناسب برای این بخش کافی است.

5- مرحله پنج

مرحله بعدی، مشخص کردن شهری است
که ساختمان مورد نظر در آن واقع شده است.
توجه داشته باشید که نیازی به ارائه آدرس کامل محل ندارید.

6- مرحله شش

سپس از شما خواسته می شود که برای مسابقه خود یک عنوان در نظر بگیرید. شما می توانید از هر عنوان خلاقانه ای که به ذهنتان می رسد استفاده کنید. این عنوان، مسابقه شما را در بین مسابقات زیادی که در سایت در حال اجرا هستند قابل شناسایی می کند. توجه داشته باشید که نامگذاری و ارائه اطلاعات مسابقه به زبان انگلیسی می تواند توجه صدها طراح و معمار خارجی که در سایت حضور دارند را به خود جلب کند. پس از تعیین عنوان، به بخش توضیحات بروید. این قسمت یک فیلد متنی آزاد است که در آن می توانید هرگونه درخواست و یا جزئیاتی که مورد نظرتان است بنویسید. سعی کنید کلیه اطلاعاتی را که در یک ملاقات حضوری به یک طراح می دهید در این قسمت بنویسید. در نظر داشته باشید اطلاعاتی که در این قسمت وارد می کنید نهایی نیست و می توانید در خلال فرآیند راه اندازی مسابقه آنرا اصلاح نمایید. در صورتیکه در این بخش یا سایر بخش ها احتیاج به کمک داشتید، می توانید از طریق قسمت گفتگوی آنلاین در پایین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید. آنها از کمک کردن به شما خوشحال خواهند شد.

7- مرحله هفت

اکنون زمان آپلود کردن مدارک پروژه است.
پیش از هر چیز شما احتیاج به یک پلان از فضای مورد نظر دارید.
سپس می-توانید عکس هایی از وضعیت فعلی فضای مورد نظر آپلود کنید.
هر فرمتی برای ارائه پلان، مورد قبول است.

8- مرحله هشت

اگر فضای مورد نظر شما یک زمین است که باید ساخته شود، یک پلان از زمین و یا محل آن در گوگل (Google Map) کفایت می کند. در صورتیکه نقشه پلان فضای مورد نظر را در دسترس ندارید، می توانید خودتان آنرا ترسیم نمایید. در نهایت طراحان می بایست نقشه پلان شما را در نرم افزار طراحی خودشان ترسیم نمایند و از نقشه ای که شما ارائه می کنید برای دانستن شکل و ابعاد فضا استفاده می کنند.

9- مرحله نه

ضمنا، شما می توانید عکس هایی را به عنوان عکس مرجع آپلود نمایید. این عکس ها، سلیقه معماری و طراحی مد نظر شما را به طراحان منتقل می کنند. در نظر داشته باشید که شما می توانید در مراحل بعدی، فایلهای آپلود شده را حذف و یا فایل جدیدی را به آنها اضافه کنید.

10- مرحله ده

اکنون زمان تعیین یک تاریخ پایان برای مسابقه است. این تاریخ، مدت زمانی است که شما به طراحان می دهید تا طرح های پیشنهادی خود را تحویل دهند. شما می توانید این زمان را بین حداقل 7 روز تا حداکثر 120 روز تعیین نمایید. به این نکته مهم توجه داشته باشید که هرچه زمان بیشتری را برای مسابقه در نظر بگیرید، طراحان می توانند پروژه های بهتری را برای شما ارسال کنند. ضمنا مدت زمانی که تعیین می کنید در تعیین میزان هزینه پرداختی توسط شما تاثیری ندارد. پس تا جایی که می توانید زمان بیشتری را به طراحان بدهید.

11- مرحله یازده

آخرین قسمت، انتخاب نقشه های مورد نیاز شما در پایان کار و شروع مسابقه است. این انتخاب مهمی برای شما است، زیرا هزینه نهایی که باید بپردازید را تعیین می کند. همانطور که در تصویر زیر می بینید، یک مبلغ پایه بر اساس نوع و اندازه فضای مورد نظرتان که در مراحل ابتدایی انتخاب نمودید در نظر گرفته شده است. بسته پایه شامل پلان طبقات، نقشه جانمایی مبلمان و توضیح در مورد پروژه طراحی شده می باشد. اما اگر به دنبال جزئیات بیشتری برای پروژه خود هستید، میتوانید با کمک امکانات سایت ما در این بخش، موارد بیشتری را از طراحان درخواست نمایید. به عنوان مثال اگر علاقمند به طراحی داخلی فضای خود هستید، می توانید لیست خرید مبلمان، طرح نورپردازی، لیست مصالح و کف سازی، طرح رنگ آمیزی و یا همه این موارد را باهم درخواست دهید. شما همچنین می توانید همه پروژه ها را بصورت سه بعدی درخواست کنید. علاوه بر اینها، شما می توانید طرح تخریب و بازسازی، نقشه سیم کشی، نقشه تاسیسات آب و فاضلاب را نیز به درخواست خود اضافه کنید.

12- مرحله دوازده

مسلما کلیه پروژه هایی که بعدا دریافت خواهید کرد، شامل همه مواردی است که در این مرحله انتخاب نموده اید. بدیهی است مبلغ نهایی قابل پرداخت، بر اساس تعداد انتخاب-های شما تغییر خواهد کرد و شما می توانید تغییر قیمت را پس از هر انتخاب مشاهده نمایید. با استفاده از این امکان شما می توانید بسته انتخابی خود را بر اساس موارد مورد نیاز و بودجه در دسترس، مدیریت کنید. اکنون پروژه شما آماده ارسال بر روی سایت سر ستون است تا در دید هزاران طراح حاضر در وبسایت قرار گیرد. توجه داشته باشید که شما می توانید برای جلب توجه تعداد بیشتری از طراحان و دریافت تعداد طرحهای بیشتر، به مبلغ تعیین شده برای جایزه، اضافه نمایید. در نهایت، در صورت تمایل می توانید از خدمات سایت سرستون شامل ترجمه اطلاعات مسابقه شما به زبان انگلیسی، تهیه نسخه نرم افزاری (مانند اتوکد) پلان فضای مورد نظر که بصورت عکس یا چاپ شده می باشد و سایر امکانات استفاده نمایید. برای شروع مسابقه، فقط مرحله پرداخت مبلغ باقی مانده است. شما می توانید از روشهای مشخص شده در سایت برای پرداخت استفاده کنید. فراموش نکنید که مشخصات شخصی را وارد نمایید که می خواهید فاکتور به نام وی صادر گردد. بلافاصله پس از تایید پرداخت وجه، مسابقه شما توسط ادمین سایت چک میشود و سپس در معرض دید هزاران طراح در سراسر جهان که عضو سایت سرستون هستند، قرار خواهد گرفت. در صورت نیاز به هرگونه پشتیبانی، از قسمت گفتگوی آنلاین در پایین صفحه استفاده نمایید.
تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد